Strona głowna  /  Aktualności  /  Spotkanie z panią Sołtys
Spotkanie z panią Sołtys
data dodania: 2018-04-18 20:06:31

Przed południem dnia 17.04.2018 gościem naszych przedszkolaków była pani Grażyna Włodyka , pełniąca funkcję sołtysa wsi Rzepiennik Biskupi. Spotkanie zaplanowane zostało w ramach realizacji programu ,, Rzepiennik - moja Ojczyzna". Pani Grażyna bardzo szybko nawiązała kontakt z dziećmi, z którymi na wstępie spotkania przeprowadziła rozmowę na temat miejscowości w której mieszkamy. W ramach akcji,, Czytamy dzieciom " przeczytała kilka krótkich bajek z ksiązki ,, Bajki świata", W książce  umieściła dedykację dla dzieci i przekazała do kącika ksiązki.  Wesoła atmosfera towarzyszyła zabawom dzieci z panią sołys. Serdecznie dziękujemy pani Grażynie za przybycie do przedszkola, wyrażamy nadzieję na kontynuowanie współpracy. Zdjęcia w Galerii.