To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  Jak spędziliśmy Dzień Dziecka
Jak spędziliśmy Dzień Dziecka
data dodania: 2018-06-02 18:06:47

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu przebiegał pod kątem współpracy z instytucjami Rzepiennika Biskupiego. Na zaproszenie stowarzyszenia "Adsum" dzieci udały się do budynku remizy strażckiej. Czekał na nich smaczny poczęstunek i dużo zabawy. Z panią sołtys Rzepiennika Biskupiego przedszkolaki przeszły do zlokalizowanego obok Środowiskowego Domu Samopomocy. Zapoznały się z pomieszczeniami, nawiązały kontakt z panią kierownik oraz z pensjonariuszami. Oczywiste, że dzieci zainteresowane były również samochodem strażackim, pani sołtys umożliwiła oglądnięcie samochodu. Dziękujemy paniom ze stowarzyszenia "Adsum" za zaproszenie i gościnne przyjęcie dzieci. Dziękujemy również za gadżety reklamowe stowarzyszenia. To był Dzień Dziecka aktywny fizycznie i poznawczo. Zdjęcia w galerii.