To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  Akcja edukacyjna " WyRaźni na drodze"
Akcja edukacyjna " WyRaźni na drodze"
data dodania: 2018-12-11 17:57:55

Zajęcia edukacyjne promujace zasady bezpiecznego poruszania się dzieci w ruchu drogowym w ramach programu "WyRaźni na drodze"zostały w naszym przedszkolu przeprowadzone 7.12.2018 roku. Celem programu jest szerzenie wśród dzieci przedszkolnych  wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z odpowiednią widocznością na drodze.Partnerem akcji jest Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Marsz Zebry.Akcja skierowana do dzieci 5 letnich.W ramach zajęć edukacyjnych biorące w nich udział dzieci otrzymały certyfikowane odblaski, książeczki aktywności dla dzieci,materiały dla rodziców. Podczas zajęć wykorzystano plakat akcji. Zdjęcia w Galerii.