ponad 3 lat temu

Dzieci uczą rodziców w domu

Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" (więcej o akcji: www.edu.crl.org.pl) dostosowując się do nadzwyczajnej sytuacji, w której przyjdzie nam wszystkim funkcjonować jeszcze przez wiele tygodni i  chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, przygotował serię pakietów materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  Co kilka dni (minimum dwa razy w tygodniu) na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

Wszystkie darmowe materiały są do pobrania  w zakładce .

By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki na profilu Centrum Rozwoju Lokalnego na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) organizowane są konkursy, w których można wygrać ciekawe nagrody. Zapraszamy do udziału.